Leto je obdobím, keď príroda ožíva v plnej kráse a farbách. Je to tiež čas, kedy môžeme oživiť svoj šatník a vniesť do neho ľahkosť, sviežosť a viac farieb. Tento rok som na bonprixe objavila niekoľko farebných kúskov, ktoré mi pomáhajú cítiť sa sebavedomo a štýlovo. Ak hľadáte dokonalý letný outfit, určite odporúčam pozrieť sa na ponuku bonprix. Nezabúdajte, že najdôležitejšie je cítiť sa dobre a byť sama sebou. Ja sa cítim dobre v parku, pri vode, ale aj medzi ľuďmi. Vybrala som sa preto na prechádzku do centra mesta v Košiciach, kde som si užila krásne slnečné počasie.

Letná bonprix sezóna so štýlom

Ráno plné štýlu

Ráno som začala svoj deň s úsmevom, pripravená vyraziť do mesta. V skrini som našla nádherné kvetinové šaty od bonprix. Tieto šaty sú dokonalým príkladom toho, ako môže byť móda pohodlná a zároveň štýlová. Ľahká látka a pestré kvety vytvárajú romantický, nežný, no zároveň vďaka svojej farbe osviežujúci vzhľad, ktorý je ideálny na prvé letné dni. Áno, ja už mám prvé letné dni. A keďže som sa chystala stráviť celý deň vonku, vedela som, že potrebujem praktickú, no zároveň štýlovú kabelku. Svetlo fialová kabelka od bonprix bola presne to, čo som hľadala. Jej jemná orgovánová farba a elegantný dizajn dokonale dopĺňali moje kvetinové šaty.

Letná bonprix sezóna so štýlom

Pohodový deň v meste

Moja prvá zastávka bola v miestnej kaviarni, kde som si vychutnala môj obľúbený espresso tonic, ktorý odporúčam všetkými desiatimi. Najmä s ovocným alebo levanduľovým sirupom. Naozaj chutná ľadová záležitosť. Sedela som vonku na terase kaviarne v starom meste, obklopená kvetmi a zeleňou. Balzam na dušu. Mnoho ľudí si všimlo môj outfit a musím priznať, že som dostala niekoľko komplimentov na moje šaty. Prvý už cestou v MHD, veľmi ma to potešilo. Cítila som sa skutočne výnimočne. Moja ďalšia zastávka bola v parku pri spievajúcej fontáne. Našťastie, akurát tam nebolo tak veľa ľudí ako zvyčajne, a tak vznikli aj pekné zábery bez ľudí v pozadí. Záver dňa som strávila v mestskom parku, opäť obklopená zeleňou. Avšak, tentokrát bez fontány. V metskom parku zatiaľ nie je spustená, len pri divadle. Každopádne, bonprix mi dnes umožnil vychutnať si deň v plnej kráse, šatami som pútala pohľady, dostávala komplimenty a vďaka tomu som sa cítila veľmi sebavedome.

Letná bonprix sezóna so štýlom

Aké sú vaše obľúbené letné kúsky, bez ktorých si neviete predstaviť svoj šatník?