Nepostrádateľnou spoločníčkou na ochranu pred slnkom sa toto leto stala bezvýhradne Pupa s jej opaľovacou kozmetikou. Vo svete kozmetiky je známa predovšetkým kvalitnou dekoratívkou, avšak ponúka viac. Opaľovaciu kozmetiku, ktorá zabezpečuje, že sa môžete vyhrievať na slnku bez starostí. S rôznymi opaľovacími prípravkami, ktoré sú k dispozícii, zabezpečuje staroslivosť pre všetky typy pleti. Opaľovacie prípravky poskytujú širokospektrálnu ochranu pred UVA a UVB žiarením, čím chránia pleť pred škodlivými účinkami slnečného žiarenia. Opaľovacie produkty Pupa však nie sú len o ochrane pleti, sú taktiež o jej starostlivosti. Obohatené o výživné zložky ako antioxidanty, vitamíny a hydratačné látky, pracujú opaľovacie prípravky dvojnásobne efektívne, aby udržali pleť zdravú a žiarivú. Ľahká textúra, ktorá sa ľahko vstrebáva do pokožky a žiadna mastnota je len čerešničkou na torte. Opaľovacie produkty od Pupa sú viac ako len ochrana pred slnkom – sú sľubom chrániť prirodzený lesk pleti.

PUPA - OPAĽOVACIE PRÍPRAVKY NA TVÁR A NA TELO

Opaľovacie prípravky s ochranou SPF50

Napriek tomu, ako veľmi mnohí milujú objatie slnka, je nevyhnutné si uvedomiť, že jeho slnečné lúče môžu predstavovať riziká pre pokožku. Po celý rok, no najmä počas leta, je potrebné používať opaľovacie krémy s ochranným faktorom (SPF) ponúkajúce ochranný štít vďaka ktorému si môžeme slnko užívať zodpovedne. V lete využívam ochranný faktor 50, čo je najvyšší ochranný faktor. Opaľovacie mlieka Pupa s ochranným faktorom 50 sú špeciálne formulované na blokovanie približne 98 % UVB lúčov, ktoré sú zodpovedné za spálenie slnkom, starnutie pokožky a rakoviny kože. Ak máte citlivú alebo ľahko podráždenú pokožku, najlepšou voľbou môžu byť opaľovacie spreje s SPF 50. Pravidelné používanie ochranného faktoru môže minimalizovať vznik vrások, jemných liniek a pigmentových škvŕn. Či už máte svetlú alebo tmavú pokožku, SPF 50 ponúka účinnú ochranu, čo ho robí všestrannou voľbou pre všetky odtiene pleti. Pamätajte, že zodpovedné vystavovanie pokožky slnku spočíva v nájdení správnej rovnováhy medzi vychutnávaním si vonkajšieho prostredia a chránením zdravia svojej pokožky. Opaľovacie prípravky s SPF 50 od Pupy vám poskytnú slobodu tešiť sa zo slnečných dní a zároveň chránia pokožku pred potenciálne škodlivými účinkami slnka.

Opaľovacie prípravky s ochranou SPF50

Prípravky pre spríjemnenie pobytu na slnku

Po aplikácií opaľovacích prípravkov s vysokým ochranným faktorom si môžete na pokožku aplikovať urýchľovač opálenia (neobsahuje SPF) a telovú vodu na ochranu pred vysúšajúcimi účinkami slnka, vetra a chlóru z rovnakého radu značky Pupa. Po použití prípravku Tanning unguent, čo je hydratačný balzam na rýchle a intenzívne opálenie, vyzerá opálenie veľmi prirodzene. Pupa Tanning unguent má mastnú konzistenciu a zloženie obohatené o hydratačné zložky, ktoré pokožku vyživujú a obnovujú. Mastná konzistencia umožňuje bezproblémovú aplikáciu, čím zabezpečuje rovnomerné a prirodzené opálenie bez akýchkoľvek nevyváženosti. Vôňa produktu je jemná a osviežujúca so sladkým nádychom. Pri hydratačnom balzame na rýchle opálenie mi nedá nespomenúť, že menej je niekedy viac. Produkt vydrží dlhú dobu (stačí ho málo), čo ho robí ekonomickou voľbou napriek vyššej počiatočnej cene. Ku balzamu sa vám zíde aj telová voda na ochranu pred vysúšajúcimi účinkami slnka, vetra a chlóru. Používam ju najmä na vlasy, ruky a nohy. Oceňujem jej jemný sprej, ktorý zabráni vzniku fľakov na pokožke a plavkách, čím zabezpečuje bezproblémovú aplikáciu. Telová voda je ľahká, rýchlo sa vstrebáva a má príjemnú vôňa, ktorá vydrží a pohladí vaše zmysly ešte na niekoľko minút. Je to malý detail, ktorý robí zážitok z opaľovania oveľa príjemnejším. Pupa Tanning Water ponúka pohodlný a osviežujúci spôsob, ako dosiahnuť opálený vzhľad bez škodlivých účinkov slnka. Jej jednoduchá aplikácia a príjemná vôňa ju robia vynikajúcim produktom.

Prípravky pre spríjemnenie pobytu na slnku

Poznáte značku Pupa?