Značka Kneipp je na mojom blogu spomínaná už od roku 2020. Viete prečo? Lebo je cenovo dostupná, má vegánske zloženie a ich výrobky ani zložky v nich nie sú testované na zvieratách. Viete ju zohnať takmer v každej drogérií, ale aj online. Pýši sa dlhoročnou tradíciou s výrobkami nielen do kúpeľa, ale aj na telo, či pery. Dnes vám v článku predstavím dva balzamy na pery a tri sprchovacie gély vo veľkosti ideálnej na cesty (pre dámy, aj pre pánov) od značky Kneipp.

KNEIPP - SPRCHOVACIE GÉLY & BALZAMY NA PERY

Kneipp – balzamy na pery

Hľadali ste alebo stále hľadáte balzam na pery, ktorý bude prírodný, no pery jemne zafarbí? Ďalej hľadať nemusíte. Kneipp ponúka prírodou farbené balzamy na pery, ktoré sú dostupné v troch farebných prevedeniach – Natural Red (červený odtieň), Natural Dark (nude odtieň) a Natural Rosé (ružovkastý odtieň). Balenie farebného balzamu na pery je veľmi podobné bežnému balzamu na pery. Avšak s tým rozdielom, že farebný balzam na pery má užší a vyšší obal ako klasický balzam. Navyše, tvar samotného balzamu na pery je šikmý a nie zaoblený. Ak teraz váhate, či sa vám vôbec oplatí klasický balzam na pery (bezfarebný), určite áno. Klasický balzam na pery od Kneipp obsahuje 4,7 g produktu, zatiaľčo farebná verzia obsahuje len 3,5 g produktu. Medzi nimi je aj cenový rozdiel, a to približne 60kč (2€). Navyše sú bezfarebné balzamy na pery od Kneipp v rôznych verziách, a to s vôňou vanilky, čiernej ríbezle, harmančeka, mandlí alebo mäty s aloe vera. O balzamoch som už napísala, čo som chcela, no prím u značky Kneipp hrá aj udržateľnosť, ktorá sa odráža na obaloch ich balzamov. Vonkajší obal je vyrobený z trávy, papierovej zmesi a korkových zvyškov. Navyše, ich zloženie je 100% prírodné. Okrem toho sú všetky balzamy na pery vegánske, vyrobené z rastlinných zložiek a neobsahujúce parafín, silikón ani minerálne oleje.

Kneipp - balzamy na pery

Kneipp – sprchovacie gély

Nájsť dokonalý sprchový gél, ktorý pohladí pokožku a zároveň osvieži zmysly, má vplyv na našu spokojnosť. Kneipp, značka, ktorá si získala povesť skvelých výrobkov do kúpeľne, to vie. Jednou z popredných vlastností ich sprchovacích gélov je široká škála aróm, ktoré človeka prenesú do stavu úplného oddychu. Či už si vyberiete citrusový sprchovací gél Dobrá nálada, mandľové pohladenie v sprchovacom géli Mandľové kvety alebo pánskom Rannom budíčku, budete si pochvaľovať ako ľahko odstránia stres po dlhom a náročnom dni. Vône sú verné prírode, nie sú príliš prenikavé a jemne sa držia na pokožke. Kneipp si zakladá na používaní prírodných zložiek, a preto sa všetky sprchovacie gély vyznačujú zložením bez drsných chemikálií a síranov. Namiesto toho využíva vo výrobkoch rastlinné zložky. Navyše ponúka aj dodatočnú vrstvu výživy pre pokožku vďaka obsahu prírodných olejov a rastlinných extraktov. Záverom opäť nadviažem na záväzok značky Kneipp voči životnému prostrediu, ktorý je obdivuhodný. Je známy pre používanie ekologických balení a zodpovedne získaných zložiek, čím sa stotožňuje s hodnotami jeho spotrebiteľov. Potešte sa aj vy malým kúskom luxusu a dovoľte svojim zmyslom vstúpiť na voňavú cestu so značkou Kneipp.

Kneipp - sprchovacie gély

Vyskúšali ste už nejaké výrobky značky Kneipp?