VICTORIA’S SECRET – SECRET CHARM

Ahojte!
Kto by nepoznal značku Victoria’s Secret, všakže? Myslím si, že každá žena ju pozná, jedná sa totiž o vskutku populárnu značku v našom krásnom ženskom svete. Boli časy, kedy som doslova priahla po tom, aby som ju mala doma. Prvý výrobok, ktorý som od VS vlastnila, si pamätám dodnes. Bol to krém Love Spell, ktorým som veľmi šetrila. Nie vždy bolo také jednoduché ísť na e-shop a objednať si niečo od nich, spočiatku totiž nebola distribúcia taká silná. Teraz, s odstupom času, je distrubúcia silná aj u nás na Slovensku a dá sa zohnať takmer všetko. Napríklad aj také telové spreje po ktorých tiež istý čas hádžem očkom. Každý si ich chválil do nebies, tak som bola zvedavá.

Neviem, či ste postrehli, avšak obal telových sprejov sa zmenil. Predtým bol širší a menej praktický, čiže podľa mňa bola zmena obalu prínosná. Momentálne sa obal lepšie uchopí a zaberá menej miesta, pokiaľ by ste si ho chceli vziať niekam so sebou. Rovnako sa zmenil aj vrchnák telových sprejov (skutočne sa zmenil úplne celý obal). Momentálne je vrchnák omnoho, ale omnoho lepší. Nevypadáva vám, pretože drží naozaj pevne a nevyzerá úplne obyčajne ako na starých obaloch. O obale by to však bolo všetko, pretože na fotkách sami vidíte, že skutočne sa zmenili celé od základu.
Vôňa telového spreju Secret Charm je ľahká, ženská, kvetinová. Osobne v nej cítim jasmín, ktorý má príjemnú vôňu. Hneď po streknutí však môžete ucítiť aj alkohol, avšak vzápätí to vyprchá a nahradí ho jemná kvetinová vôňa.
Akurát ide obdobie, kedy rozhodne kvetinovú vôňu využijete. Je tu jar a s ňou sa pomaly začne prebúdzať príroda ku životu. Ľahkou kvetinovou vôňou si dokážete navodiť príjemné pocity a viac potešenia z toho, že prichádza jar.
Všade som čítala, že telové spreje majú perfektnú výdrž. Žiaľ, mňa výdrž veľmi sklamala. Možno som si len ja vybrala práve taký typ telového spreju, ktorý má slabšiu výdrž, no skutočne som ostala sklamaná. Po hodine necítiť ani stopu po tom, že ste na seba naniesli nejaký telový sprej. Každopádne, na druhej strane, nemôžem to brať za zlé, kedže ide čisto len o telový sprej, žiaden parfém. Predpokladala som však, že výdrž by mohla byť dlhotrvácnejšia.

Máte radi značku Victoria’s Secret? 💗

Moje meno je Bibiána a blogu sa venujem od roku 2015. Pochádzam z malého mestečka stredného Slovenska, no vietor ma zavial na východ, kde už pár rokov žijem.

Comments

 • Nela Procházková

  Victorku mám moc ráda. Hlavně spodní prádlo a tělové spreje 🙂

  Nela z blogu Růžová rtěnka

 • Bibiána Navrátilová

  Na ich spodné prádlo si už dlhšie robím zálusk, tak snáď čoskoro budem aj ja jeho vlastníčkou. 😀 🙂

 • Ftcf

  Jéé, přesně tenhle jsem jednou očichávala a hrozně hezky mi voněl 🙂

  http://www.ftcfblog.blogspot.cz

 • Bibiána Navrátilová

  Vôňu má skutočne príjemnú. 🙂

 • Miska

  Já od nich vůně ještě nezkoušela a popravdě mě ani nelákají. 🙂
  Miska blog

 • Bibiána Navrátilová

  Každému učaruje niečo iné, ako sa hovorí: "Sto ľudí, sto chutí," 🙂

 • Dokonalý tabu

  Fakt ti vydržel tak krátce? To je divný.
  Zrovna nedávno se mi stala příhoda, kdy jsem na sobě měla mikinu, navonila se sprejem od Viktorky a o tři dny později, kdy jsem si tu mikinu brala znova, jsem ji furt cítila. WTFF. I když nedivila bych se, kdyby šlo o složení..
  já si na tyhle tělový spreje od Victorie potrpím a už jsem jich vystřídala docela hodně 😀 Je fakt, že některý byli silnější a některý ani tolik ne.

  Dokonalý tabu

 • Bibiána Navrátilová

  Všetky moje recenzie sú úprimné a pravdivé, rozhodne by som neklamala. Žiaľ, pravdepodobne som si vybrala vôňu, ktorá nemá práve najsilnejšiu výdrž. Nič to však ďalej nemení na tom, že táto značka sa mi páči, mám ju rada a do budúcna určite plánujem vyskúšať niečo ďalšie od zn. VS. Každopádne verím, že nabudúce si zvolím dlhšie trvácnu vôňu. 😀 🙂

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

%d blogerom sa páči toto: