STAROSTLIVOSŤ O VLASY S ELNINO.SK

Ahojte!
Minule som vám písala o čokoládovej maske na vlasy od zn. Kallos, ktorá vás vyjde necelé dve eurá. Dnes vám však chcem predstaviť ďalšie dva skvelé produkty, ktoré sú cenovo veľmi dostupné a kvalitné. Jedná sa o kondicionér s arganovým olejom a o kefu na vlasy zn. Tigi zo stránky Elnino.

 
KONDICIONÉR NA VLASY S AGRANOVÝM OLEJOM
 
Moje vlasy sú prirodzene suché, kedže sú kučeravé. Aby som zmiernila poškodenie vlasov na minimum, je potrebné im venovať dostatočnú starostlivosť s kvalitnými produktmi, aby boli vlasy hydratované a vyživené. Najlepšie je v tomto prípade, keď sa jedná o suché vlasy, jednoznačne vsadiť na oleje. Akonáhle som uvidela tento kondicionér s arganovým olejom, dostala som na neho menší zálusk. Aj keď viem, že je tento kondicionér najvhodnejší pre normálne vlasy, rozhodla som sa ho vyskúšať aj na tých mojich, suchých.
Arganový olej je často prezývaný aj ako tekuté zlato, a tomu sa absolútne nedivím. Kondicionér, ktorý obsahuje arganový olej ma v tom iba utvrdil. Vravela som si, že moje vlasy by rozhodne mohli tento olej oceniť. A tak sa aj stalo.
Vlasy sa mi odvďačili tým, že sú zrazu nádherne lesklé (čo bolo naozaj ťažké dosiahnuť pri mojom type vlasov), pevné (nehrozia žiadne rozštiepené končeky) a čo je najlepšie, na dotyk sú veľmi jemné. Konečne moje vlasy nie sú tvrdé ako portviš zo záhradky od vedľa. A samozrejme, ako sa od kvalitného kondicionéru očakáva, vlasy sa po použití výborne rozčesávajú, a to bez ohľadu na to, či si ich češete ešte mokré, alebo už suché.
Predtým som nemala žiadny kondicionér, a vlastne ani žiadny iný výrobok, ktorý by obsahoval arganový olej. Vôbec som si nevedela predstaviť, akú by mohol mať takýto výrobok vôňu. Preto som sa veľmi potešila, keď som otvorila tubu a privoňala si k tomuto zázraku. Vôňa je nádherná, jemná, ľahko sladká a povedala by som, že v tomto výrobku cítiť aj oriešky a vanilku.
KEFA NA VLASY zn. TIGI

Som typ človeka, ktorému nevyhovie takmer žiadny hrebeň. Moje vlasy sa rozčesávajú veľmi ťažko a veľmi veľa krát sa mi stalo, že pri rozčesávaní vlasov mi vypadalo veľa vlasov, alebo sa mi kefa doslova „zasekla“ vo vlasoch (problémy ľudí, ktorí majú husté vlasy). Tým pádom som sa musela zmieriť s tým, že čo chvíľa budem zrejme chodiť všade s kefou na hlave. Ale kto vie, možno by to bol nový módny trend. 😃
Avšak radšej sa pozrime na kefu, ktorá sa vo vlasoch rozhodne nezasekne, pretože vlasy rozčesáva naozaj dokonalo. Či sú vaše vlasy mokré alebo suché, kefa si s nimi ľahko poradí a nezadrháva sa vo vlasoch. A čo je najlepšie, vďaka tejto kefe mi konečne nevypadáva (a neostáva na samotnej kefe) toľko vlasov ako kedysi.
Na tejto kefe na vlasy sa mi taktiež páči, že je veľmi ľahko uchopiteľná vďaka tomu, že má ergonimicky tvarovanú rukoväť, a tým pádom sa s ňou pracuje jednoducho a komfortne. Chvíľu som sa bála, či mi pri mojich hustých vlasov nevypadnú z kefy štetinky, ale nič také sa nestalo. Príde mi to zatiaľ naozaj zvláštne, pretože kefu používam už takmer mesiac a ešte stále na nej ostali všetky štetinky (to sa mi ešte v živote nestalo!). 😃

Ako vyzerá vaša starostlivosť o vlasy? 😊

Moje meno je Bibiána a blogu sa venujem od roku 2015. Pochádzam z malého mestečka stredného Slovenska, no vietor ma zavial na východ, kde už pár rokov žijem.

Comments

  • Izabella M.

    Skvelý článok, opäť, ako vždy. :))
    Ja by som ti len chcela oznámiť a dať najavo, že tvoj blog je jeden z tých mojich najobľúbenejších. Dokážem tu stráviť pomerne dosť veľa času, a to vôbec nepreháňam :))

    Môj BLOG-KLIK♡

  • Bibiána Navrátilová

    Ďakujem pekne. Som rada, že sa ti moj blog, aj články páčia. Takéto komentáre ma dokážu veľmi inšpirovať a zároveň nakopnúť a potešiť. Ešte raz vďaka, vážim si to ❤

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.