Viete kedy si aj tá najväčšia kozmetická maniačka koleduje o poriadnu dávku trapasu? Zrejme nie každá to vie a preto som sa rozhodla napísať tento článok, ktorý vás snáď osloví a nakopne k náprave niektorých kozmetických vecí.

POSLEDNÉ ÚPRAVY 
„Ešte sa trochu prečešem, upravím si mejkap a môžete mi doniesť ten dezert..“ Ak pristupujete v podnikoch nejako takto, je to veľká chyba. Česať sa, a nebodaj si ešte k tomu robiť manikúru v nejakom podniku alebo hocikde na verejnosti určite nevyzerá presvedčivo. Je to kozmetický faux pas.

OLÚPANÉ NECHTY
Ak ste náhodou narazili na fotky modeliek Alexandra Wanga, ktoré mali na nechtoch úplne odratý lak, tak vedzte, že to bol zámer. Keďže silno pochybujem, že tento umelecký efekt z new – yorského móla ocení aj vaše okolie, stále platí: Len čo sa začne lak lúpať, musí ísť preč.

ZBYTOČNE PRIDLHÉ VLÁSKY
Ak máte dlhé vlasy, tak na ne môžete byť právom hrdá. Obzvlášť ak sa o ne dobre staráte a sú pekné, lesklé, majú skvelý strih aj farbu. Avšak ak vám siahajú maximálne po podprsenku. Dlhšie vlásky svedčia len dievčatkám v predškolskom veku, priznajme si.

BRONZER
Tento skvelý vynález na osvieženie pleti môže byť vašou rýchlou pýchou, ale taktiež aj smrťou. Ak totiž porušíte zlaté pravidlo, že sa nenanáša len na líčka, bradu a nos, tmavá lesklá maska vás premení na atrapu.

KONTÚRKA 
Som jedna z tých, čo patrí k menšine ľudí, ktorý nenávidia kontúrku. Hranicu pier si predsa nemusíte zvýrazňovať tmavou ceruzkou, všetci tušíme, kde sa asi nachádza. Ak si chcete ústa trochu zväčšiť, použite aspoň kontúrku vo farbe rúžu. 

Moje meno je Bibiána a blogu sa venujem od roku 2015. Pochádzam z malého mestečka stredného Slovenska, no vietor ma zavial na východ, kde už pár rokov žijem.

Comments

 • Rowena

  Nesúhlasím s bodom o dlhých vlasoch, pestujem si ich po zadok a nemenila by som, je to už taký môj "poznávací znak"… neriadim sa trendami… inak super článok a zasmiala som sa, hlavne pri bronzeri. :))

 • Bibiána Navrátilová

  Myslela som si, že určite veľa ľudí nebude so mnou v tomto bode súhlasiť. Ale vieš ako sa vraví, sto ľudí a sto chutí. Ja takým úplne dlhým vláskom na žene neviem prísť na chuť. 🙂
  Som rada, že sa ti článok páči. Vďaka☺

 • Kateřina Výmolová

  Super článek já nesnáším ty odrbané nehty 😀
  Beauty by K. – zapoj se do soutěže.

 • Janet Osayande

  Ten bronzer 😀 Pravda pravda 😀

  Simply Janet
  Realash – sérum na řasy GIVEAWAY

 • Anonymný

  Taky nesouhlasím s těmi vlasy, je to jediná věc na co jsem na sobě hrdá (zbytek mě opravdu stojí za nic xD), mám je doslova jak z reklamy. Takže dlouhé, lesklé, zdravé, krásné ombré od kadeřníka a mám je skoro až po zadek, každý mi je chválí, tohle je první názor, co slyším, že někdo nesouhlasí. 🙁

 • Bibiána Navrátilová

  Ďakujem, tiež mám na to "alergiu" 😀 🙂

 • Bibiána Navrátilová

  Hh, som rada, že sa článok páčil 🙂

 • Bibiána Navrátilová

  Samozrejme je to čisto len môj názor. Mne to je proste kvázi proti srsti vidieť to na dospelej žene. Viac sa mi páčia kratšie účesy, ale nie zas úplne krátke 🙂 Je to vec vkusu. Verím, že máš určite pekné vlásky 🙂

 • Michaela Barthová

  Já nesouhlasím s konturkou. Pokud se dobře používá, udělá krásnou službu. Kamarádka má rty zjizvene od oparů, jen díky konturce dokáže udělat tvar rtů normální.
  Hezký článek.
  O všem? Ovšem!

 • Bibiána Navrátilová

  Bolo to myslené najmä pre tie ženy, ktoré nevedia ako ju správne používať. 🙂
  Ďakujem. 🙂

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

%d blogerom sa páči toto: