Adventné obdobie sa začalo a čoskoro si zapálime druhú sviečku na našich adventných vencoch. Poniektorí už máme nakúpené darčeky viac ako mesiac dopredu, iní si nákup darčekov nechávajú na poslednú chvíľu. Dobrým príkladom sme my s manželom. Ja nakupujem mesiac až dva pred Vianocami, aby ma nič neprekvapilo a mala som pokoj, pričom manžel nakupuje darčeky na poslednú chvíľu. Pre čitateľov, ktorí ešte darčeky nemajú, nakupujú na poslednú chvíľu alebo chcú len potešiť samých seba, ukážem darčekové kazety do 25€. Darčeková kazeta je zaužívaným darom, ktorým sa nič nepokazí. Uznávam, že človek môže kúpiť, či sám pripraviť omnoho originálnejšie darčeky, no darčeková kazeta sa u nás nachádza každoročne. Väčšinou kupujem darčekové kazety takmer celej rodine, pričom sa vždy snažím vyhovieť ich preferenciám a tomu, čo si želajú. Tento rok som stihla nákup darčekov v poriadnom predstihu, no ukážem vám tri kozmetické darčekové kazety pre ženy, ktoré obdarovanú nesklamú.

Darčekové kazety pre ženy do 25€

Darčeková kazeta telovej kozmetiky

Značka Elizabeth Arden ponúka kvalitné produkty, neustále inovácie a vynikajúce výsledky. Ak si spomínate na článok z minulého leta, kde som robila veľký test dezodorantov, značku ste iste zaregistrovali (aspoň okrajovo). Ceny jednotlivých produktov sa pohybujú od 6€ do 85€, z čoho darčekové kazety sú v cenovej relácií od 30€ vyššie. Na stránke Elnino.sk som však našla darčekovú kazetu značky Elizabeth Arden za 24,7€! Aktuálne majú pred Vianocami výborné ceny a vysoké zľavy na všetko možné. Darčeková kazeta má jednoduchý, no pritom romantický kvetinový dizajn. Nachádzajú sa v nej tri produkty zabalené v hodvábnom papieri. Premyslené darčekové balenie v ktorom nájdete hydratačný krém na ruky (30ml – akurát do kabelky), balzam na pery s vitamínom E a SPF 15 ochranou a regeneračný krém pre ošetrenie tváre a tela (50ml). Balzam na pery je bez parfumácie, s tónovacím odtieňom a vhodný do každého počasia. Balzam na telo je rovnako bez vône, avšak má vazelínovú konzistenciu a oranžovo hnedú farbu. Svojou konzistenciou je predurčený najmä na starostlivosť o popraskanú pokožku na rukách, lakťoch, či na pätách. Darčekovú kazetu Elizabeth Arden odporúčam darovať ženám nad 40 rokov, ktoré ju istotne ocenia.

Aktuálna cena na Elnino.sk: 24,70€. Bežná cena: 48,40€.

Darčeková kazeta telovej kozmetiky

Darčeková kazeta dekoratívnej kozmetiky

L’Oréal Paris je značka, ktorú netreba podrobne predstavovať. Napriek tomu, že s ňou príliš nesympatizujem, nemožno jej odoprieť jej úspechy. Je známa po celom svete, a bodaj by nie, keď je oficiálne najväčšou kozmetickou firmou pod ktorú patrí mnoho známych kozmetických značiek. Aktuálne má v ponuke darčekovú kazetu s vianočným obalom, ktorá obsahuje čiernu maskaru a lak na nechty značky Essie v svetlom odtieni Not Just a pretty face. Mimochodom, vedeli ste, že lak na nechty od značky Essie používala aj Kráľovná Alžbeta II.? Používala ho niekoľko rokov v odtieni zvanom baletné črievičky. Farba je podobná ako má odtieň Not just a pretty face, ktorý je v darčekovej kazete L’Oréal Paris. Čierna maskara taktiež nie je krok vedľa. Mihalnice sa vďaka nej opticky predĺžia, zahustia a nezliepajú sa. Ideálna darčeková kazeta pre všetky vekové kategórie, ale najviac sa jej pravdepodobne potešia mladé ženy.

Aktuálna cena na Elnino.sk: 16,85€. Bežná cena: 21,50€.

Darčeková kazeta dekoratívnej kozmetiky

Darčeková kazeta pleťovej kozmetiky

Darček pre ženu, ktorá sa nelíči, môže byť výzvou. Nepoteší sa dekoratívnej kozmetike a vyberať pre ňu pleťovú kozmetiku môže skončiť fiaskom. Medzi túto kategóriu žien spadám aj ja a sama viem, že výber pleťovej kozmetiky pre mňa, tobôž pre iných, je náročný. V prvom rade musíte zistiť akú pleť má obdarovaná. Rovnako, či nemá kožné problémy, ako napríklad dermatitídu, ekzém, a podobne. Najlepšie je vyberať v kamennom obchode, kde sa špecializujú na pleťovú kozmetiku, ale ak na to už neostáva čas, vsaďte na online nákup značky Dermatologica. Je jasnou voľbou číslo jedna pre státisíce profesionálov z celého sveta. Navyše si všetky produkty značky Dermatologica hrdo nesú označenie „vegan-friendly“ a „Cruelty-free„. Ak je teda vašou obdarovanou žena so zmiešaným až mastným typom pleti, siahnite po darčekovej kazete Clear Start. Rad Clear Start je špeciálne vytvorený pre problematickú pleť so sklonom k akné, ktorý je najvhodnejší pre vekovú kategóriu do 30 rokov. Nájde v ňom čistiacu penu (75ml), pleťový gél (25ml) a lokálne starostlivosť na vyrážky. (10ml).

Aktuálna cena na Elnino.sk: 24,30€. Bežná cena: 33,10€.

Darčeková kazeta pleťovej kozmetiky

Ktorá darčeková kazeta vás najviac zaujala?