Už z názvu ste si mohli všimnúť o čo pôjde v tomto príspevku. Napíšem vám sem o mojej večernej rutine. Je to téma, ktorý je často preberaná a rozhodla som sa o nej písať aj ja. Chcete moju rutinu poznať aj vy? Tak poďme na to☺

Vždy okolo piatej, keď už som naučená si zapnem na chvíľu ntb alebo som na mobile. Je to pre mňa taká príjemná pauza. Keď už mám posliedené všetko čo som sliediť chcela (hh!), prejdem na čítanie knihy. Milujem knihy a málokedy sa stane že zrovna žiadnu nečítam.. No aj keď sa to stane, tak si prečítam aspoň nejaký časák. Jednoducho vždy musím niečo čítať. Čítam asi tak do tej siedmej. Mám psíka, s ktorým treba chodiť von vždy pred ôsmou. Tak sa oblečiem a okolo tej pol ôsmej (niekedy aj skôr), vypadnem z domu na prechádzku. Taktiež mám veľmi rada pesničky, preto keď chodím so psom na prechádzku, tak ich počúvam. Niekedy sa mi ani nechce śť domov :d. Domov prídem väčšinou okolo tej ôsmej – pol deviatej. Som typ človeka, ktorý má veľmi rád spánok, preto si v tejto nočnej hodine začnem robiť všetky hygienické povinnosti. Najskôr si umyjem ruky, čo by mal robiť každý, keď príde zvonku. Zájdem si do sprchy a vtedy keď vyjdem, natriem si telo hydratačným krémom. Momentálne je to táto Nivea:

Ako ďalšie si umyjem tvár, vyčistím zuby a prechádzam na ďalšiu etapu čistenia pleti. Každý večer pred spaním si vyčistím pleť, aby pekne dýchala. Momentálne na čistenie pleti používam túto čistiacu pleťovú vodu od značky Balea:

Keď si dočistím pleť, prezlečiem sa do pyžama, vyčešem si vlasy, pozriem si správy a všelijaké novinky. Na záver dňa si väčšinou prečítam nejaký článok z online magazínu proženy.cz. Vtedy môže byť niečo okolo pol desiatej- desiatej. A tak šuup do hajan☺

Dúfam že sa vám článok páčil a budem rada za spätné väzby akú máte večernú rutinu vy. Môžte mi písať na mail: bibiana.navratilova@centrum.sk. Budem sa tešiť na vaše maily. ☺

Moje meno je Bibiána a blogu sa venujem od roku 2015. Pochádzam z malého mestečka stredného Slovenska, no vietor ma zavial na východ, kde už pár rokov žijem.

Comments

  • Janka Bianka

    Zvyčajne sa tiež po sprche krémujem, v poslednom čase som síce poľavila, ale vidím, že musím opäť začať. Rada používam telové oleje, hlavne v zime, dokážu totiž pokožku hydratovať omnoho lepšie ako ktorékoľvek telové mlieko.
    Bianka

  • Bibiána Navrátilová

    Našťastie mám skvelú pleť a aj keď niekedy krémovanie vynechám, nijako sa to na nej neodrazí. Ale samozrejme krémovať sa treba. Pokožka je naozaj potom pružnejšia (a aj voňavá:D♥).
    Áno, máš pravdu. V zime je to obzvlášť nevyhnutné.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

%d blogerom sa páči toto: