MAKEUP REVOLUTION – KOREKTOR FOCUS & FIX

Ahojte!
Korektor je súčasťou takmer každej ženy. Píšem takmer, pretože pre mňa osobne to doteraz nebolo niečo, po čom by som skutočne priahla. Makeup však na svoju tvár nepotrebujem, a tak som sa rozhodla skúsiť niečo, čím nemusím prekrývať celú tvár. Aj keby ho nevlastnila každá žena, tak dám ruku do ohňa za to, že poznať ho pozná každá. Zakrýva vám na tvári nedokonalosti, akými sú napríklad kruhy pod očami alebo vyrážky. Existujú dva druhy korektorov, a to tekuté a tuhé. Môj výber padol na tekutý, ktorý sa podľa mňa nanáša lepšie než jeho tuhé formy.

Prvé, čo by som pri korektore Focus & Fix rada zmienila, je jeho obal. Nie je na ňom síce nič výnimočné, avšak práve vďaka tomu je pre mňa pekný. Úplne jednoduchý, žiadne nepotrebné čačky – mačky. Celý produkt je úplne ľahúčky a môžete si ho vziať kdekoľvek so sebou, navyše nemá žiadne priveľké rozmery. Zmestí sa teda do každej kabelky.
Korektor sa, ako pri väčšine tekutých prípadoch, nanáša jemnou, malinkou hubkou. Vyhovuje mi typ nanášania, pretože dokážete korektor skutočne použiť tam, kde je potrebný a nemusíte sa báť toho, že by vám niekam „ušiel“.
Čo sa týka krycej schopnosti, tam by som sa trochu pozastavila. Samozrejme, to je predsa to, čo vás zaujíma najviac, obal predsa vidíte aj vy. Každopádne, krycia schopnosť mi príde stredná. Nie je jedna z najlepších, čiže skutočne veľké nedokonalosti nezakryje, no malé (prípadne stredné) zakryje určite. Malé nedokonalosti prekrýva výborne a okolie očí skutočne rozžiari. Doteraz som síce korektory nepoužívala, no tento mi veľmi vyhovuje. Jednak tým, že sa prakticky nanáša, ale aj tým, že jeho krycia schopnosť je pre mňa postačujúca. Za zmienku stojí aj jeho cena, ktorá je vynikajúca. Znovu sa mi potvrdilo, že pri tejto značke platí pomer cena – kvalita. Korektor Focus&Fix zoženiete približne za dve eurá. Mne príde táto cena ku tomuto výrobku skutočne adekvátna a skvelá.
Používate korektor? 😊

Moje meno je Bibiána a blogu sa venujem od roku 2015. Pochádzam z malého mestečka stredného Slovenska, no vietor ma zavial na východ, kde už pár rokov žijem.

Comments

 • Janka Bianka

  Na to, o akú značku ide som čakala vyššiu cenu. Tuším aj slávny Catrice Camouflage je drahší. Ja používam momentálne hlavne Bourjous slávny Radiance Reweal alebo korektor od Rimmelu Match Perfection. Oba sú skvelé, no ten Bourjois rozjasňuje viac. Tento som ešte neskúšala, ale vyzerá super. Tie tekuté ani nezvyknú mať až tak vysokú kryciu schopnosť, predsa len sú tekuté.

 • Bibiána Navrátilová

  Tiež ma cena prekvapila, avšak v dobrom slova zmysle. Na produkty značky Bourjois alebo Rimmel recenziu s veľkou pravdepodobnosťou robiť nebudem, keďže testujú na zvieratách, avšak po značke Catrice som tiež pozerala, presne na produkt Catrice Camouflage. 🙂

 • Nela Procházková

  Já nedám dopustit na korektor od Catrice 🙂 jiný ani nehledám.

  Nela z blogu Růžová rtěnka

 • Bibiána Navrátilová

  Nabudúce možno vyskúšam korektor od Catrice. 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.