Ahojte!
Verili by ste tomu, že už zajtra tu máme Apríl? Dokonca prvý, čo je vraj deň bláznov, ako sa vraví. Robíte na druhých v tento deň nejaký žart alebo ste skôr toho názoru, že je to obyčajný deň, rovnako ako ostatné? Za mňa teda rozhodne druhá možnosť. Príliš nechápem tú pointu, že si človek z niekoho vystrelí práve na 1. apríl. Myslím si, že smiech a sranda by mali patriť do nášho každodenného života, nie len do jedného dňa v roku. 😊
A keďže sa nám mesiac dnešným dňom končí, prinášam vám new in. Minulý mesiac žiaľ new in nebol, pretože som toho príliš veľa nenakupovala a neviem, čo by som vám ukázala. Skutočne toho bolo za mesiac február málo.
Úlovok, ktorý som kúpila vo februári bolo napríklad toto čierne tričko, ktoré som kúpila vo výpredaji v obchode Cropp Town. Cenu si už nepamätám, no hneď, keď som ho uvidela, šla som si ho vyskúšať. Čierne tričko je klasickým basic kúskom, ktorý sa hodí skutočne ku všetkému. Okrem trička som neskôr ulovila aj jeansy, tie som však ulovila v sekáči. Oslovili ma svojou menej tradičnou farbou a navyše mi úplne sadli veľkosťou aj dĺžkou, čo sa mi málokedy stane.

Veľmi pekný top bez ramienok som tiež našla v sekáči. Veľkosť je síce L, avšak veľmi sa mi páčil. Väčšinou pásiky na oblečení nenosím, pretože mi veľmi ťahajú oči, no tieto pásiky mi absolútne nevadia. Top sa dá hore stiahnuť na šnúrku, takže veľkosť si dokážem kvázi nastaviť sama podľa toho, ako mi to vyhovuje.
 Do tretice všetko dobré, keďže som skutočne sekáčová kráľovná a nikto nemôže mať námietky, že nie! 😃
Nádherná hodvábna košeľa ma očarila hneď. Myslela som, že mi bude príliš voľná, pretože tiež je vo väčšom čísle, než aké obvykle nosím, no celkom mi sadla. Skutočne nádherná, doslova svojou potlačou plná lásky.
 Predposlednú časť by som rada nazvala doplnkami, avšak skôr ide o doplnok a spodné prádlo. Doplnok je fantastický klobúk, ktorý som ulovila v obchode Gate. Klobúky mám veľmi rada, tento je v mojej zbierke štvrtý. Teším sa, keď ho budem môcť využívať častejšie, než je tomu teraz. Pevne verím, že čoskoro sa na oblohe objaví slniečko.
Krajkovanú podprsenku, ktorú vidíte pod klobúkom, som našla na stránke PostovneZdarma.cz. Nie som najväčší fanúšik podprseniek, tento model sa mi však veľmi páčil. Žiaľ, nejako som podcenila ich číslovanie. Myslela som si, že keď si objednám väčšie číslo, príde mi číslo, ktoré bude pre mňa akurát. Skutočne som to podcenila, mala som si radšej vybrať svoju veľkosť. Podprsenku som si však trošku na spodku zmenšila, stále je však viditeľné, že mi je jednoducho veľká. Nezabudnite preto vždy prezerať pri nákupoch miery. Krajkovaná podprsenka je totiž nádherná a skutočne ma mrzí, že mi nesadla veľkosť. Hold, moja chyba. Nabudúce sa z toho poučím.
 Posledná, veľmi praktická vec, je peračník. Mám veľmi rada všelijaké milé detaily a drobnosti. Teší ma, keď má niečo príjemnú farbu, motív, vzory a pod. Môj starý peračník bol super, avšak bol čierno – biely. Klasika. Chcela som trošku dodať mojim školským pomôckam nový dych, a tak som siahla po zaujímavom peračníku s kaktusmi. Na stránke, kde som ho kúpila, ho majú v troch rôznych prevedeniach, čiže ak by ste chceli, určite si to prezrite. Aj takáto drobnosť môže človeka potešiť a spríjemniť mu dni v školských laviciach. Mám to odskúšané. 😃
Čo pekné ste si zaobstarali vy za tieto dva mesiace? 😇