Ahojte! 
Weleda je vo svete prírodnej kozmetiky naozaj špička. Nemusím vám o tom stále písať, avšak Weledu naozaj zbožňujem. Zatiaľ som od nej nemala žiaden produkt, ktorý by ma sklamal. Weleda môže uviesť na trh hocičo, nikdy to nebude krok vedľa. Pred vyše 90-imi rokmi na trh uviedla Skin Food, ktorý sa predáva dodnes a trúfam si povedať, že sa predáva veľmi dobre. Ešte aby nie, keď sa predáva toľko rokov. Skin food má určite čosi do seba. Neviem vám síce povedať, či má po celý čas rovnaké zloženie, no faktom ostáva, že tomuto produktu sa naozaj môže hovoriť „tradičný výrobok“.  A viete, čo je mi na tomto produkte a rovnako aj na množstve ďalších produktov od Weledy tak sympatické? Ich obal. Poviete si: „obal?“. Musím však podotknúť, že mnoho krémov od Weledy má hliníkový obal, ktorý je recyklovateľný, a rozhodne je lepšie siahnúť po kréme v hliníkovom obale, než po tom, ktorý je v plastovom.

Balenie sme si už prešli, tak čo ďalej? Teraz vám predstavím jeho vôňu. Krém vonia po rumančeku a rozmaríne, príjemná bylinková vôňa. Viem, že tieto vône nemusia ísť na chuť každému, avšak toto je vôňa, ktorá by vám rozhodne nevadila. Kto pozná Weledu, tak vie, že Weleda je bylinkovými vôňami typická.
Konzistencia krému je hutná a mastná, tým pádom ho na pleť používať nemôžem. Moja zmiešaná pleť by toto asi nezvládla. Rozhodne teda nie moja T-zóna a priznám sa, že na tvár som ho kvôli tomu ani neskúšala. Skin food používam veľmi rada na ruky, a to najmä teraz, keď máme chladnejšie obdobie. Jeho mastnota mi vyhovuje a do rúk sa vpije celkom rýchlo. Ruky tým pádom neostávajú príliš mastné a môžete kľudne pokračovať ďalej vo svojej predošlej činnosti. Okrem rúk ho môžete využívať aj na nohy, a to nielen ako krém, ale aj ako poriadne výživnú masku pre suché nohy. Stačí ho naniesť vo väčšom množstve večer pred spaním na nohy, navliecť si ponožky a ísť spinkať. Ráno sa zobudíte s „cudzími“ nohami. Teším sa, keď bude teplejšie a ja ho budem využívať presne na tento účel, kedže počas leta dbáme o svoje nohy viac. Skin food má široké spektrum využitia, pretože okrém tváre, nôh a rúk ho môžete kľudne využívať aj na pery. Skin food si zaslúži pomenovanie „všestranný pomocník“.
Zloženie: voda, slnečnicový olej, lanolín, mandľový olej, biely včelí vosk, alkohol, polyglyceryl-3 polyricinoleát, glycerín, limonén, fialkový extrakt, parfum, hydrolyzovaný včelí vosk, sorbitan olivát, extrakt z listov rozmarínu, extrakt z kvetov rumančeka lekárskeho, extrakt z kvetov nechtíka lekárskeho, arginín, síran zinočnatý, linalol  geraniol, citral, kumarín
Obsahuje iba čisté prírodné suroviny a je nositeľom certifikátu NATRUE – garancia najvyššej kvality čisto prírodnej kozmetiky a BIO kozmetiky. Skin Food môžete zakúpiť TU v troch veľkostiach (10ml, 30ml, 75ml).

POČULI STE UŽ O PRODUKTE SKIN FOOD? 😊