Ahojte!
  
Poslednú dobu mám pocit, že sa ľudia naozaj málo usmievajú. Viem, že žijeme v dobe, ktorá je častokrat pre mnohých príliš hektická a ľudia nevedia, kde im „hlava stojí“. Chápem to, pretože v tomto čase už je to prirodzené, že sa každý za niečím naháňa. Avšak, čo keby ste na malý moment, naozaj aspoň na chvíľku vypli a spomalili? Vniesli do svojho života trochu optimizmu, pozitívnej nálady a najmä úsmevu? Určite mi dáte za pravdu, že na usmiatých ľudí sa pozerá omnoho lepšie ako na tých, ktorí sú zmračení a majú mrzutý výraz tváre. Určite aj vás teší, keď sa na vás niekto usmeje, tak opätujte úsmev späť. A aj keby sa na vás nikto neusmieval, usmievajte sa vy. Úsmev je úžasný dar, treba ho využívať a vedzte, že je poriadne nákazlivý. Začnite ním každý deň a uvidíte tú zmenu. 😉
 

Kabát: Pietro Filipi
Šaty: Atmosphere
Rolák: R.leezio
Nohavice: Terranova
Opasok: Vietnamci 
Topánky: ???

 
Za zhotovenie fotiek ďakujem Aďke K. a za konečnú úpravu ďakujem Matejovi Pliešovskému.

Moje meno je Bibiána a blogu sa venujem od roku 2015. Pochádzam z malého mestečka stredného Slovenska, no vietor ma zavial na východ, kde už pár rokov žijem.

Comments

  • Vintage with Love

    Myslím, že bychom se měli usmívat všichni více. Vždy je mi skoro smutno, když mi není na ulici úsměv opětován. Na to miluju Anglii, tam se smějí všichni, od prodavačů až po cestující v metru.

    Měj se krásně!

    http://www.bygabra.cz/

  • Bibiána Navrátilová

    Z úsmevu prúdi veľa pozitívnej energie. Snáď to raz ľudia pochopia a budú sa veľa usmievať. Nie je nič lepšie, ako keď nám niekto opätuje úsmev. A kľudne to môže byť aj niekto neznámy, poteší to rovnako. 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.