Ahojte! 
Isto ste si všimli, že tentokrát som haul nepridala na konci mesiaca September, ale začiatkom októbra. Dôvod je jednoduchý – na konci mesiaca som vyhlásila giveaway a tým pádom som to zrejme trochu nedomyslela s článkom new – in. Ženy.. 😆
September bol pre mňa mesiacom zhonu. Značne sa na tom podpísala aj pravidelnosť článkov, ktorá bola v Septembri naozaj slabá. Žiaľ, tiež som len človek, ktorý nemá žiadne super schopnosti a tak je pre mňa občas ťažké škriepiť čas tak, aby som ho mala všade tam, kde je potrebný. S časom má iste viacero ľudí problém, takže potajme dúfam, že to chápete. Každopádne sa budem snažiť, aby články vychádzali čo najpravidelnejšie – každú stredu a sobotu, aby ste v tom nemali zbytočne chaos. 😊

Ako zvyčajne, aj tentokrát začnem s oblečením. Na koláži môžete vidieť dve tričká a jedny džínsy. Kvalitné a dobre padnúce džínsy sú jednoznačne základ šatníku. Priznám sa, že v mojej skrini boli dokopy maximálne tri páry džínsov a tak som naozaj nutne potrebovala „obohatiť“ aktuálny stav. Cropped džínsy som kúpila v Terranove (samozrejme v zľave) za 12,99€.
Vyšívané tričko som dostala ako darček k narodeninám, ktorý som si sama vybrala v Poľsku a stálo 15€. Trošku som zaváhala, pretože na tričko mi to príde veľa, avšak povedala som si, že je naozaj nádherné a verím, že mi dobre (a najmä dlho) poslúži.
A posledná vec do ktorej sa môžem obliecť je tričko s leňochodom, ktoré som našla v New Yorkeri počas letného výpredaju za 2,95€.

Okrem skvelých džínsov som potrebovala aj nejaké prechodné čižmičky, ktoré mi poslúžia na túto a snáď aj na budúcu jeseň. Priznám sa, vyberala som si ich naozaj dosť dlhú dobu, pretože všade som našla nejaké, ktoré sa mi páčili. Výber mi sťažovalo aj to, že všetky, ktoré sa mi páčili mali v mojom čísle, čo je naozaj nadmieru neobvyklé. Nakoniec som sa však rozhodla pre tieto z Deichmannu za 24,95€

A aby sme neostali len pri oblečení a topánkach, ukážem vám aj zvyšok mojich nákupov za mesiac September. Začala by som tou najviac obyčajnou vecou a tou sú zvýrazňovače, ktoré sú pre mňa v škole naozaj nutnosťou. Všetko potrebujem mať zvýraznené a farebné, inak sa to absolútne nenaučím. Zvýrazňovače som si zaobstarala v Pepcu za 0,79€. Za 4 kusy je to výborná cena podľa mňa.
Ďalšia vec, ktorou by som vás zároveň chcela podporiť a motivovať k ochrane životného prostredia sú zero – waste package, ktoré som sama vlastnoručne ušila a mám z nich naozaj neopísateľne veľkú radosť. Momentálne mám v pláne ušiť aj ďalšie takéto ekologické „sáčky“, ktoré by však boli trochu väčších rozmerov, nech do nich môžem dať čokoľvek. Napríklad aj nejaké pečivo. Ich využitie je naozaj pestré, avšak prioritne slúžia na to, aby ste si domov neodnášali ovocie, zeleninu a podobne v plastových sáčkoch, ktoré končia v koši.
Posledné kúsky, ktoré by som vám rada ukázala sú doplnky, bez ktorých si neviem predstaviť svoj život. Doplnky naozaj zbožňujem, to už iste viete. Prvým doplnkom, ktorý som si tento mesiac zadovážila je „indiánsky“ náhrdelník s chokerom. Kúpila som ho v obchode Six za 3,95€ (po zľave). Veľkou výhodou na náhrdelníku je to, že choker môžete nosiť aj samostatne, nie len s náhrdelníkom. A aj keď sa mi doteraz tieto typy náhrdelníkov alá choker absolútne nepáčili, tento vo mne vzbudil pozitívny dojem.
Ku koncu ešte čerešnička na torte, ktorou sú naozaj veľmi zaujímavé hodinky. Hodinky mám veľmi rada, pretože sú krásnym a zároveň praktickým doplnkom. Verte mi, keď sa vám vybije mobil, za hodinky by ste boli veľmi vďačný. Možno aj to je dôvod, prečo hodinky nosím rada. Konkrétne tieto som si objednávala zo stránky postovnezdarma.cz a sú to vôbec prvé hodinky, ktoré vlastním v čiernej farbe. Nie nadarmo sa hovorí, že čierna sa hodí naozaj ku všetkému. Tieto hodinky sú toho milým dôkazom.

Ako vám ubehol prvý mesiac školy? 😇