Ahojte!
S tohto – mesačným haulom vám musím oznámiť aj smutnú správu. Síce o nej už iste viete, avšak .. už ostávajú len 4 dni voľna. Absolútne nechápem, kde zmizli tie dva mesiace prázdnin. Nikdy mi nič neubehne rýchlejšie ako prázdniny. A potom v škole mi neostáva nič iné, ako odrátavať každú minútu z vyučovacej hodiny s myšlienkou v hlave: „Kedy zvoní?!“. Avšak aby som nerozprávala o škole, kedže to určite nikto nechce počuť, tak vám samozrejme rada ukážem nové kúsky za tento mesiac. Aspoň nejaké potešenie, keď viem, že už toľko času na nakupovanie mať nebudem. V horšom prípade nebudem mať žiaden voľný čas. 😃

Vrátim sa však späť k novinkám. Ako obvykle, aj tentokrát začnem oblečením. Síce tu z toho oblečenia príliš veľa nemám, ale aj tak vám ukážem moje dva nové kúsky v šatníku. Netreba asi podotýkať, že obe som si ulovila v sekáči. Sekáče sú naozaj obchody v ktorých sa dajú nájsť dobré kúsky. Treba len poriadne hľadať (alebo skôr hrabať?). Prvým kúskom, ktorý som našla v sekáči je overál, ktorý je pôvodne z H&M. Overál stál 1€ a kúpila som ho v sekáči Textile House. Zmierujem sa s tým, že ho možno tento rok už ani nevyužijem, avšak naozaj ma veľmi zaujal. Druhým kúskom, ktorý určite využijem, je kardigán. Kardigán ma vyšiel na 30 centov, takže ako zadarmo.


Z doplnkov mám tentokrát taktiež dva kúsky. Prvým doplnkom, ktorý je fantastický, je klobúk. Kúpila som si ho na Pieninách za 8€ a možno ani ten už tento rok nevyužijem, jednoducho som podľahla jeho čaru. Je jeden z mála, ktorý sa mi hodí, aj keď je väčší.
Druhým doplnkom je kabelka, ktorú som našla na stránke postovnezdarma.cz. Kabelka je klasická látková, tie nosím najradšej. Som rada, že táto kabelka má aj zips, a tým pádom ju môžem nosiť aj keď prší a nenaprší mi do nej. So svojou terajšou plátenkou som totiž mala ten problém, že nemá zips a tým pádom keď začalo náhodou pršať, tak všetko bolo mokré. Ďalšie plus tejto plátenky, čo vidíte na fotke je aj to, že má vnútorné vrecko (tiež na zips). Do týchto vreciek si vždy dávam mobil/vreckovky/doklady, aby som ich mala vždy po ruke.

Z kozmetických vecí mám tentokrát asi najviac „noviniek“. Začala by som zľava, a to balzámom na pery zn. Lavera. Balzám na pery našla mamina v drogérií DM a stál menej ako 3€. Moja požiadavka na balzám bola, aby bol balzám organický. Okrem toho, že je BIO má aj dva certifikáty – Vegan a NaturKosmetik. Aj keď spĺňa všetko, nabudúce siahnem po inom balzáme, pretože tento mi mierne vysušuje pery.
Ďalej už budem pokračovať len kozmetickými doplnkami, ku ktorým netreba toľko hovoriť. Odstraňovač nechtovej kožičky a „manikúrky“ sú must – have v starostlivosti o nechty. Momentálne si naozaj neviem predstaviť, že by mi chýbal odstraňovač nechtovej kožičky. Taktiež aj zrkadielko je pre nejednu ženu dôležité. Na malých zrkadielkach je super to, že sa zmestia naozaj hocikde a nezaberajú veľa miesta. Navyše, zrkadielko, ktoré vidíte na fotke má nádherný dizajn nejakého dievčatka. A tá farba. Ružová je proste najlepšia. 😃
Posledným kozmetickým pomocníkom, ktorý som, podobne ako plátenku, našla na stránkach postovnezdarma.cz, je elektrický strojček pre úpravu obočia. Naozaj som ho veľmi túžila vyskúšať, avšak keď mi prišiel domov, bola som sklamaná. Absolútne som nevedela, kde mám dať baterku, kedže k tomu strojčeku nebol žiaden návod. Dva týždne mi len tak ležal na stole. Nakoniec na to prišiel priateľ. Druhá vec, ktorá mi prekáža je tá, že neviem aká je životnosť žiletky. Žiletka sa síce dá vytiahnuť, avšak naozaj si nemyslím, že niekde by som dokázala kúpiť náhradnú. Aby som však nebola príliš negatívna, tak oceňujem balenie v ktorom nájdete aj hrebienok a štetinku. Taktiež sa mi na tomto výrobku páči dizajn, inak ma však ničím tento výrobok neohúril.

A nakoniec by som zakončila tento článok krásnymi kvietkovanými prezúvkami, ktoré som si kúpila do školy v Deichmanne za 12,90€. Moje predošlé sa „decentne“ rozpadli a už sa naozaj absolútne nedali nosiť. Tieto boli stávkou na istotu, kedže som už raz takéto mala. Síce mi ich vtedy niekto ukradol a tak som si ich v podstate vlastnila len jeden týždeň. Stále som však prekvapená, kto mal za potrebu kradnúť školské prezúvky, a to dokonca ešte v takej mini veľkosti. 😃

Čím ste si urobili tento mesiac radosť vy? 😇