Ahojte!
Slečny určite vedia, že zdravé a pestované pery vyzerajú omnoho príťažlivejšie ako pery, ktoré sú popraskané a strácajú svoju prirodzenú farbu. Na to, aby sme predišli popraskaniu pier alebo už vzniknuté popraskanie pier zmiernili nám veľmi dobre dokáže poslúžiť scrub na pery. Scrub je peeling určený špeciálne pre tieto partie, akými sú pery. Nielenže odstráni odumreté bunky a pery vyhladí, ale ich aj hydratuje a vyživuje. Rada by som vám v dnešnom článku predstavila čokoládový scrub na pery od Lush.

V zime a v lete sa pery vždy vysušujú najviac a preto je potrebné sa o nich poriadne starať. Na rad by mali v tomto období prichádzať scruby na pery. Scrub na pery s príchuťou čokolády je naozaj bomba. Vonia naozaj nádherne. Okrem čokolády v ňom cítim aj pomaranč, čiže táto vôňa by sa dala využiť aj v zime. Pozor si však treba dávať na kúsočky čokolády, ktoré scrub obsahuje. Tie vám totiž jemne zafarbia pery, avšak po umytí po kúskoch čokolády nebude ani stopy. Ako som spomínala, vôňa je naozaj fantastická a mám chuť ho zjesť. Pre tých, ktorý by takúto krásnu vôňu nevydržali a chceli by ju zjesť je tu naozaj parádna vec – scrub si totiž môžete z pier zlíznuť.
Pokiaľ máte strach používať hocijaké scruby na pery, pretože máte pery podráždené, vysušené alebo popraskané, tak sa naozaj nemáte čoho obávať. Peelingové čiastočky z cukru vyhladzujú pery bez podráždenia. Navyše scrub obsahuje aj jojobový olej, ktorý pery hydratuje a pomarančovú silizu, ktorá pery príjemne osvieži. Po popraskaných a unavených perách nebude ani stopy.
Použitie je veľmi jednoduché. Peeling si naneste na pery a 1-2 minúty masírujte. Následne peeling umyte vlažnou vodou alebo dajte dole z pier jednoducho jazykom. Po použití je odporúčané použiť balzam na pery. Používajte maximálne 3-krát do týždňa.
Čokoládový scrub na pery je vhodný pre vegánov, nie je testovaný na zvieratách a navyše je samo – konzervačný. Firma Lush aktívne bojuje za práva zvierat a tým pádom žiadny z ich produktov nie je testovaný na zvieratách. A čo sa týka produktov, scrub na pery patrí medzi 65% produktov, ktoré sú samo – konzervačné (v ich zložení sa nachádza prírodný konzervant).
Zloženie: cukor, bio jojobový olej, tmavá čokoláda, aróma, kakaový prášok, tangerinková silica, silica z pomarančovníka čínskeho, vanilka absolue, kakao absolue, limonene (prirodzená súčasť rastlinných silíc)

Používate scrub na pery? 😇