Ahojte! 
Iste ste si všimli, že v apríli nevyšiel článok v ktorom by som vám predstavila novinky za daný mesiac. Stalo sa tomu tak kvôli zhonu, ktorý ma postrehol v období apríla. Našťastie je rušné obdobie za mnou a ja vám dnes prinášam novinky za máj, ale aj za apríl. Nemôžem ho predsa len tak preskočiť, kedže tieto články píšem naozaj veľmi rada. Verím, že vás bavia tak isto ako aj mňa. 😇

Ako zvyčajne začnem oblečením a ostatok nechám na koniec. Príliš veľa vecí som za tieto dva mesiace nekupovala. Dokonca dvoje veci tu ešte chýbajú (čierne body so šnurovaním a sivé tričko s nášivkami), avšak aj tak som pre vás pripravila tento článok.
Vskutku sa mi vecí nenakopilo veľa, a okrem tých, čo som vymenovala a nie sú odfotené, mám z oblečenia len tieto dve ďalšie. Roláčik s prúžkami som kupovala vo Viedenskom H&M a stál ma len 3€. Jediná nevýhoda je, že má príliš dlhé rukávy. Spomínam to asi v každom new – in, pretože naozaj ma dlhé rukávy iritujú. Výrobcovia si asi myslia, že mám dlhšie ruky ako nohy.
Biely svetrík som si ulovila v Textile House (pôvodne tiež H&M) a stál niečo okolo dvoch eur. Ako obvykle, aj pri tomto si musím vyhrnúť trošku rukávy. Mimochodom, nemyslite si, že ide leto a ja si kupujem svetre na zimu. Nie je to tak. Avšak, ak v obchode nájdem niečo pekné a nositelné, tak mi je jedno aké je ročné obdobie. Málokedy nakupujem „sezónne“ a „in“ oblečenie.

Ďalšia časť článku patrí topánkam. Milovaným, jedinečným a úžasným topánkam. Síce sú mojou obľúbenou časťou outfitu šaty alebo sukne, topánky predsa potrebuje každá. O tom, aký počet ktorej vyhovuje radšej pomlčíme.  Pre mňa bol máj mesiacom topánok. Nazvala som ho tak kvôli tomu, že ešte nikdy som si za mesiac nekúpila štyri páry topánok. Dvoje pohodlné a dvoje (menej) pohodlné. Každopádne potrebujeme topánky z každého rožka, a tak aj tie menej pohodlné by si mali nájsť miesto v ženskom botníku.
Táto koláž je urobená zámerne tak, že v prvom riadnu sa nachádzajú pohodlnejšie topánky, a v druhom o niečo menej pohodlné. Každopádne, nie sme všetky rovnaké, a tak vám kľudne môžu viac vyhovovať opätky. Ja som však za „klasiku“. Ružové slip – on som kúpila spoločne s čiernymi sandálkami. Takéto čierne sandále som si veľmi priala. Nevedela som si predstaviť, ako budú na mne vyzerať, a či sa mi to vlastne bude hodiť. Avšak som s nimi veľmi spokojná. Ružové slip – on asi ani netreba komentovať. Ružovú farbu zbožňujem a slip – on takisto. Trefa do čierneho. Oboje sú momentálne aj dosť vynositeľné, čiže z nich mám obrovskú radosť.
Červené lodičky som kupovala vo výpredaji. Na Hlavnej ulici v Košiciach sa rušila jedna predajňa o ktorej mi povedala spolužiačka. Vravela, že tam majú parádne zľavy a samozrejme musela som to ísť omrknúť. Nakoniec som odišla s týmito dvomi lodičkami. Občas sa zamýšľam, kde ich asi budem nosiť, kedže to nie je príliš môj štýl. Nabudúce asi nemôžem toľko podľahnúť zľavám. 😃

Posledný úlovok za dnes je obyčajná čierna peňaženka, ktorú som kúpila v Pepcu za necelých 5€. Mojej starej peňaženke sa veľmi kazilo zapínanie a už ma to naozaj hnevalo. Do Pepca som išla na istotu, pretože som vedela, že tam stále majú nejaké peňaženky. Táto je už druhá z Pepca a takýto typ peňaženiek mi veľmi vyhovuje. Má priestor na mince, bankovky, ale aj na karty a napríklad aj na lístky od MHD! Presne takúto som zháňala. Podarilo sa!

Páči sa vám nejaký z mojich úlovkov? 😇