Ahojte!
Ku koncu roka som nenakupovala nejako extra. Respektíve dalo by sa povedať, že to bolo dosť chabé oproti tomu, na čo ste boli zvyknutí. Avšak počas januára som si vynahradila tie mesiace, kedy som nemala veľa času a tým pádom som si toho veľa do šatníka „neukoristila“.  Som rada, že počas januára sa v mojom úspornom voľnom čase predsa len našiel čas na nákupy. Ovšem, ktorá žena by za to rada nebola?
Prvému, čomu by som sa rada začala venovať v tomto článku sú tričká. Nie je to z nijakého špeciálneho dôvodu, jednoducho táto koláž sa mi pridala prvá. 🙂
Všetky tričká, ktoré sú na koláži sú zo sekáču. „Obrovské prekvapenie“. Už dlho som nepáchla do sekáču (dlho považujem dobu, ktorá trvá dlhšie ako 3-4 týždne), a tak som si to všetko musela dobiehať. Kedže v mojom šatníku momentálne chýbajú tričká (rozhodla som sa vyhodiť všetky tričká, ktoré nie sú z prírodného materiálu), musela som si ich doplniť. A ako inak, než zájsť do sekáču, všakže.
Tielko s Mickey Mouse, ktoré je pôvodne z H&M som našla za 30 centov. Bola by som hlúpa, keby som to nevzala. Zbožňujem všetky veci s potlačou Mickeyho Mousa. A čo ma potešilo úplne najviac bolo to, že niekto predomnou už zašil tie ramienka tak, že nemám výstrih až po pupok. Zrejme to bola slečna, ktorá mala taktiež meter od zeme ako ja.
Úplne basic tričká ma vyšli obe na necelé euro, nie som si však istá. Basic kúskami by som sa vedela zaoberať aj celé dni. Myslím si, že v nich aj zomriem, pretože basic kúsky sú v mojom šatníku totálne stálice. Nátelník vľavo je pôvodne zo Zary a tričko s krátkym rukávom napravo je nejakej zvláštnej značky o ktorej som vživote nepočula.

Žiaľ, nerada si to pripúšťam, ale ešte stále je zima. A tipujem, že ešte dlho bude. Nenávidím, keď je vonku zima. Zima ako ročné obdobie mi absolútne nevadí, kedže môžem nosiť svetre, ktoré zbožňujem, avšak vadí mi, keď je vonku chladno a proste bŕŕ.. 😔
Jediné plus na zime je to, že sa môžem ísť korčuľovať na ľad (konečne som sa to naučila☺) a nosiť všetky tie skvostné svetre. Existuje podľa vás na zime ešte nejaké plus? No možno sem – tam sneh, ale ten sa tak často nevidí v zime.
Aj v tomto prípade sú všetky tieto kúsky zo sekáču. Teda vlastne až na červený svetrík, ktorý je z Terranovy a kúpila som ho ako inak, než vo výpredaji, za necelé 4 eurá. Spolu s červeným svetríkom som si kúpila aj náhrdelník v Gate, ktorý je skvele vrstvený a v zľave stál 2,98€. Nechápem, prečo majú všetky obchody také trápne ceny, ktoré končia buď číslom 99 alebo 98, ale radšej sa k tomu nebudem vyjadrovať.
Ostatné veci sú zo sekáču a kardigán, ktorý môžete vidieť vpravo dole je z textile House a vyšiel ma tuším 1,75€. Slabo modrý rolák (rolák = must have každej zimy) spolu s oranžovým svetríkom, ktorý je značky Calliope, stáli dokopy skoro tri eurá, čož mi príde ako super cena. Kde inde, ako v sekáči kúpite dva svetre za tri eurá? 😃
Čerešničky na torte som si nechala nakoniec. Tými čerešničkami mám na mysli dve krásne čierne kabelky, ktoré v januári ulahodili nielen môjmu oku, ale aj srdcu. My ženy to tak jednoducho máme, vieme sa zamilovať na prvý pohľad do kabeliek. Obe tieto kabelky majú niečo spoločné. Okrem toho, že sú čierne, sú aj maximálne štýlove a kombinovatelné s čímkoľvek.
Kabelku naľavo sme našli s priateľom v H&M v skvelej cene, a to za 5€. Samozrejme bola v zľave a koniec koncov, bol to posledný kus (nepochybne, čakal na mňa). 😁
Kabelku napravo mám zo stránky PostovneZdarma.cz. Nutne som potrebovala nejakú čiernu crossbody kabelku a keď som videla túto, neváhala som. Bola nádherná už na fotke a ani v realite ma svojou krásou nesklamala. Jediné, čo by sa dalo vytknúť tejto kabelke je ramienko, ktoré nie je nijako pripevnené, a tak sa bojím, že mi jednoducho „odletí“. Každopádne je to nádherná minimalistická crossbody kabelka, ktorá so mnou bude zrejme často chodiť „na prechádzky“.
 
 
Ktorý kúsok sa vám páči z tohoto haulu najviac? Kúpili ste si za mesiac január niečo podobné? 😊