Ahojte!
Pripravila som si pre vás pár faktov o mne, ktoré si myslím, že ešte neviete. Tento článok som napísala najmä preto, aby ste ma vy, moji drahí čitatelia, mohli trošku lepšie spoznať a zistiť, od koho vlastne čítate články. 😇
 • Narodila som sa 23. augusta a v horoskope mám dve znamenia. Áno, občas sa nájdem ako panna a občas ako lev. Je to zvláštne, pretože keď sa ma niekto opýta aké som znamenie, nikto nevie pochopiť, že som nejako zvláštne prekrížená. 
 • Na každého občas doľahne smútok. Ak doľahne smútok na mňa, som schopná napísať aj tri básničky. Väčšinou ich píšem práve v období, keď sa necítim najlepšie.

 • Kým pridám fotku na blog, upravujem ju v troch aplikáciách (niekedy aj v štyroch).
 • Neviem prejsť cez most bez toho, že by som sa nebála. Často krát sa ma ľudia pýtajú, prečo sa bojím práve mostov, či mám strach z vody alebo výšok a podobne. Nie, nemám strach ani z vody, a ani z výšok (snáď), jednoducho mám strach z mostov. 
 • Nepozerám telku. Naozaj to myslím úplne vážne, ak ju pozerám, tak je to maximálne 2-3 hodiny za týždeň. Neviem to nazvať inak, ako stratou času. 
 • Nenávidím, keď niekto začne vŕzgať zubami alebo keď niekto niečim šuští, poprípade chlípe. 
 • Poslednou dobou sa snažím žiť trošku viac eko, a to v praxi znamená napríklad to, že nepoužívam mikrotenové sáčky, nekupujem si igelitky a pod. 
 • Ako malá som nenávidela ihly, pohľad na krv a proste celkovo všetkých lekárov na svete. Mala som z toho strašný strach a keď mi brali krv, vrieskala som na celé oddelenie. Našťastie ten strach zo mňa postupom času opadol a momentálne sa na to ešte aj pozerám , keď mi berú krv. 
 • Zbožňujem moju zubnú lekárku. Je to neskutočne príjemná žena a chodím ku nej strašne rada. 
 • Bojím sa ísť v noci okolo zrkadiel. Napríklad, keď večer vstanem a potrebujem ísť do kuchyne, tak radšej počkám do rána, aby som nemusela prejsť cez chodbu, kde je zrkadlo. (Nie, nebojím sa samej seba! 😃)
 • Som puntičkár, všetko musím mať do detailu presne urobené a mať to urobené čo najlepšie. Verte mi, je to to najlepšie a najhoršie zároveň. 
 • Chodila som 3 roky na základnú umeleckú školu a navštevovala som hodiny klavíru, flauty, huslí, výtvarnej výchovy a tanca (moderného aj ľudového). 
 • Vždy verím v karmu. Verím proste v to, že všetko, čo urobíte (a je jedno, či je to zlé alebo dobré) sa vám vráti. 😇
 • Som strašne ukecaná. Už od malička sa mi nevie zastaviť huba. 😆
 • Zbožňujem kvetiny. Hocijaké. 
Pre tento článok je to zatiaľ všetko, avšak ak sa vám fakty páčili a boli by ste radi, ak by som napísala ešte jeden takýto článok, budem rada, ak mi to napíšete do komentáru. 😊

Moje meno je Bibiána a blogu sa venujem od roku 2015. Pochádzam z malého mestečka stredného Slovenska, no vietor ma zavial na východ, kde už pár rokov žijem.

Comments

 • Janka Bianka

  Ani ja nepozerám telku, odvykla som si od toho a získala tak nahľad, že v telke vlastne nič nedávajú. Kvalita vysielaného programu značne upadla, správy sú len o samých hororoch a skrátka nič pozitívne či zaujímavé mi to neprináša. Jedine správy tak cca dvakrát do týždna pozerám na TA3, tam sú relatívne krátke a čo sa mi nepáči skrátka preskočím. Na haldu reklám fakt nie som zvedavá. A čo na tom, že si ukecaná, je to podľa mňa lepšie ako byť tichým a uzavretým človekom.

 • Bibiána Navrátilová

  Hovoríš mi z duše. To je najväčší dôvod, prečo telku nepozerám – vysielajú samé negatívne veci a pritom si myslim, že 3/4 z toho, čo vysielajú sa nás ani netýka a zbytočne tým ľudí strašia.. ďakujem 🙂

 • Fellien

  Já chci pokráčko! 🙂 S těmi zrcadly to mám stejně – když mám v noci žízeň, tak se do kuchyně sunu podél zdi a hlavu odvrácenou pryč od zrcadla v chodbě a můj tok myšlenek je asi takovýhle: "Nekoukej se tam. Bude tam odraz něčeho co nechceš. Nekoukej se tam! Hlavně pomalu a klidně! A nejukat! Ty kráááávo ty ses tam koukla!!! Seš normální?? Co kdyby tam byl zrovna odraz něčeho zlého? Ty seš teda pitomá!" 😀 Televizi taky nesleduju, jen když tam jde nějaká moje oblíbená pohádka nebo film :). Jehly ani doktoři mi nikdy nevadili, ani když jsem byla malá. Ale zase se právě bojím těch zubařů. Taťka mě musel ještě v 16 letech doprovázet k zubaři a chodilo to tak, že si lehl na lehátko on, na něj násilím položili mě, taťka přeze mě přehodil ruce a nohy abych nemohla utéct a sestřička mi násilím držela hlavu. Většinou jsem doktora stejně pokousala. Teď mám hodnou paní zubařku. Taky někdy u ní sice brečím, ale nekoušu ji a nenadávám jí a ona mě vždycky hladí a říká že to bude dobré. Ale jestli půjde na mateřskou, tak jsem fakt v háji :D.

  fellienm.com

 • Bibiána Navrátilová

  Som rada, že ťa článok zaujal. ☺
  Haha, s tými myšlienkami, keď idem v noci okolo zrkadla to mám presne tak isto. Úplne si to vystihla! 😀
  Poznám naozaj kvantum ľudí, ktorí sa až takto príšerne boja zubára, že ich rodičia presne tak držalo, ako teba ocko. Absolútne to nie je sranda, každý ma predsa z niečoho strach. Mala som šťastie, že som natrafila na veľmi milú a ochotnú pani zubárku, inak by som na tom bola zrejme tak isto. 🙂 😀

 • Gabca Hud

  Já mám telku puštěnou vždy jako zvukovou kulisu 😀 Zrcadla nemám ráda celkově. Nejhorší je to doma. Mám ho přesně naproti dveřím od pokoje. Peklo. Nebo u kamarádky, ona ho má naproti posteli a když jsem koukaly na horor o zrcadle a pak měly jít spát, tak jsem byla slušně po*raná strachy 😀 Doktorů ani jehel jsem se nikdy nebála a u zubařky jsem v klidu, když dostanu injekci. Můj brácha minule u vrtání zubu i usnul 😀 Ukecaná jsem taky strašně 😀 Nejzajímavější mi přijde to s tím znamením a tvůj strach z mostů.

  Gabux

 • Bibiána Navrátilová

  Mne televízor strašne vadí, aj keď je len v pozadí. Vôbec sa pri ňom neviem sústrediť. 🙂
  Ach jaj, zrkadlá sú pre mňa naozaj horor a naozaj si neviem predstaviť, že by som mala na skrini alebo proste hocikde inde v izbe veľké zrkadlo. Asi by som šla radšej spávať na balkón 😀 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.