Cítite už aj vy tú jesennú atmosféru? Jeseň je pre mňa čarovným obdobím. V tomto období je nádherné pozerať sa na meniacu sa prírodu, opadané listy, gaštany.. Jediné mínus na jeseni je to, že pomaly ale isto budeme všetci mrznúť. Poďte si však zatiaľ vychutnať moje nákupy za mesiac September.

Ach tie topánky. Viem, že som nimi začínala aj minulé nákupy, avšak začnem s nimi aj tieto. Čo by sme bez nich robili však? Najmä my ženy. 
Jesenné hnedé čižmičky sú od Bati a našla som ich na Vinted. Na jesenné počasie sú ako stvorené. 
Čierne lodičky, nesmrteľná klasika. Nemali by chýbať v žiadnom šatníku a tak je to aj v mojom prípade. Konečne som našla nejaké, ktoré by mi sedeli. Našla som ich v second – hande a sú pôvodne z Deichmannu (Graceland). 

Rozhodla som sa pokračovať niečím, čo vás určite prekvapí. Ovšem, kto by si kupoval šaty a overál na jeseň? No zrejme tu máte jasnú odpoveď. Ja. 
Čierne šaty sú ideálne hocikde. Je to kúsok, ktorý sa jednoducho nestratí naozaj v žiadnom šatníku. Pôvodne sú z New Yorkera, ale samozrejme ja som ich našla na Vinted. 
Overál so vzormi som našla taktiež na Vinted (pripadám si už ako závislák na Vinted) a je pôvodne z H&M. Tento som teda naozaj musela mať, pretože overál som doteraz nemala žiadny a tento bol láskou na prvý pohľad. 

Nikoho asi neprekvapím, ak poviem, že všetky nasledujúce veci mám taktiež z Vinted. ☺
Čierny svetrík je pôvodne z Manga a je s 3/4 rukávom. Vzala som ho najmä preto, lebo mi prišiel veľmi teplý a účel naozaj splnil. 
Biela bundička je pôvodne z New Yorkera (Amisu) a ak mám pravdu povedať, naozaj neviem, či to mám brať ako bundičku alebo skôr ako nejakú mikinu. 
Džínsová bunda je naozaj must – have kúsok. Aj keď už jednu mám, nemohla som spustiť oči z tejto. Netuším odkiaľ je pôvodne, ale naozaj sa mi veľmi zapáčila. 
Na rade sú tričká a musím sa pochváliť najmä prvým. ☺
Tričko s odhalenými ramenami (áno, naozaj má odhalené ramená) som našla v second – hande za naozaj veľmi prijateľnú cenu. Nemohla by som ho tam nechať. 
Ružovú blúzku som kupovala na Vinted zároveň aj s jesennými topánkami, ktoré ste mohli vidieť na prvej koláži. 
Basic hnedé tričko (pretože basic kúskov nie je nikdy dosť) mám taktiež z Vinted, pôvodne Tally Weijl, a myslela som si, že aj keď je o číslo väčšie, tak mi padne. Avšak prišlo sklamanie.. Takže rozhodne si nekupujte o číslo väčšie veci s myšlienkou, že vám budú. 
Prejdem však na niečo, čo mi urobili omnoho väčšiu radosť ako o číslo väčšie tričko. Áno, ani tieto veci nie sú vhodné na jeseň, ale pri letných výpredajoch si človek jednoducho nemôže pomôcť. 
Tmavé široké nohavice, ktoré sú väčšieho strihu som našla v Terranove a váhala som, či ich vziať. Avšak nakoniec išli so mnou. 
Biele široké nohavice na mňa čakali v New Yorkeri a nevedela som si vôbec predstaviť k čomu ich budem nosiť. Avšak za tú cenu som rada, že som ich vzala. 
Cullotes som si vzala tiež tuším z New Yorkera. Nikdy som si nemyslela, že na mojej nízkej postave môžu vyzerať aj takéto kúsky pekne. ☺

Nakoniec tu mám doplnky. Bez doplnkov by to jednoducho nebolo ono. Asi sa budem stále opakovať, ale naozaj sú väčšinou práve doplnky to, čo posunie outfit na iný level. 
Peňaženku Eslee som kúpila ako inak, než na Vinted. Takmer nikde nemajú peňaženku, ktorá by mi vyhovovala. Preto, keď som uvidela túto, musela som ju mať. 
Náramok som si zadovážila zároveň aj s peňaženkou. Síce moc náramky nenosím, ale tento je naozaj krásny. 
Ponožky (neviem, či sa to radí ako doplnok, ale samotne som o ponožkách písať nechcela) mám z Pepca. Majú nádherný námornícky vzor a ponožiek predsa nikdy nie je dosť. 
Čierny náhrdelník som si zadovážila zároveň aj s tými čiernymi šatami a je jednoducho geniálny. Náhrdelníky ozaj milujem a tento je proste skvelý. 
Kabelku sme našli aj s priateľom v Tally Weijl a bola by škoda nechať ju tam. Vzor psíka a celkové prevedenie kabelky som si zamilovala na prvý pohľad. ☺
Ktorý kúsok z mojich nákupov sa vám páčil najviac? Máte radi jeseň? ☺