Dnes som si pre vás pripravila recenziu, ktorá sa nebude týkať kozmetiky. Rada by som vám predstavila šperk od firmy Glare.

Ako môžete vidieť na predchádzajúcej fotke, tak náhrdelník mi prišiel nádherne zabalený do krabičky. Zapínanie náhrdelníku je klasicky na karabínu. Čo musím naozaj pochváliť, tak karabína sa veľmi príjemne zapína (nezachytáva vám nechty, keď ju zapínate a ani vlasy, keď už máte náhrdelník na krku).
Náhrdelník je veľmi pekne spracovaný, je kvalitný a nikde nenájdete nič, čo by vás ťahalo za vlasy alebo vám škriabalo krk.
Tento krásny kúsok je veľmi elegantný a dá sa skombinovať skoro so všetkým (samozrejme so všetkým, čo je taktiež elegantné). Myslím si, že každá žena by mala mať jeden takýto „poklad“ vo svojej zbierke šperkov. 🙂
A aby článok nebol len o fotkách náhrdelníku, ktorý nie je v outfite, tak som si pre vás pripravila aj jeden outfit k tomuto náhrdelníku. ☺
Páči sa vám takýto decentný náhrdelník? Alebo viac obľubujete masívnejšie? 🙂

Moje meno je Bibiána a blogu sa venujem od roku 2015. Pochádzam z malého mestečka stredného Slovenska, no vietor ma zavial na východ, kde už pár rokov žijem.

Comments

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.