Ani sme sa nenazdali a už tu máme koniec Mája. Pre tých, ktorí chodia do školy je to samozrejme veľká radosť, že máme už len mesiac a potom letné prázdniny. Obzvlášť v mojom prípade, keď sa mi v Septembri začne nová etapa života, na ktorú sa (zatiaľ) veľmi teším. To však nechajme teraz tak,
Dnes by som vám chcela predstaviť nejaké veci, ktoré som si zadovážila za tento, konečne krásne slnečný, mesiac. Bude to síce menej vecí, ale ostatok nájdete v mojom jarnom lookbooku. Napísala som to ku každému outfitu tam, kde píšem odkiaľ mám veci. (Pozn. NEW IN)

Ako prvé by som vám tentokrát rada ukázala tieto košieľky z obchodu Chantall. Z tej oranžovej mám naozaj radosť. Mám rada farby a celkovo veci, ktoré nie sú nudné. Pre mňa táto košeľa rozhodne nudná nie je. O tom, že nie je nudná nasvedčuje aj jej krásna mašlička. Ovšem radosť mi urobila aj ružová košeľa, keďže som milovníkom všetkého ružového.

 

A ešte pri košeliach chvíľku ostaneme. Košele sú pre mňa jedna z vecí, ktoré sú jednoducho must – have a tak by nemali chýbať v žiadnom ženskom šatníku. Táto bordová ma chytila za srdce práve svojimi krásnymi jemnými volánikmi. Čo sa mi páči o trochu menej je to, že sa nie práve najlepšie zapína.
Síce aj keď je už máj, tak na svetre nedám dopustiť. Tento mentolovo – biely svetrik sa mi naozaj veľmi páči. Je iný ako ostatné najmä svojimi dierkami, ktorými je „pokrytý“. Tento svetrík bude určite mojím skvelým spoločníkom na jeseň. Značka tohoto svetríku je Dunnes.
A nakoniec sa dostávame k topánkam, ktoré sú najnovším prírastkom do môjho obuvníka a zároveň mi urobili úplne najväčšiu radosť zo všetkých nových vecí. Sú na spôsob slip – on, ale tvária sa ako baleríny. Naozaj sú veľmi zaujímavé a krásne. Na kráse im podľa môjho pridávajú najmä aj kvietky, ktorými sú topánky zvonku pokryté. Značka týchto topánok je Cccye.

Ako som už spomínala, v tomto článku je menej kúskov z new in. Ostatné nájdete v mojom jarnom lookbooku. ☺

Našli ste si v mojich new in kúskoch nejakého favorita? Ktorý kúsok sa vám páči najviac? ☺